Otváracie hodiny: Pondelok až Sobota od 16:00 do 20:00 hod

BBQ sezóna začala a Martin radí, ako pri tom neostatsmädný

 

Tak a je to tu. Síce pohľad z okna vraví niečo iné, faktom je, že prišla jar a s ňou spojené príjemné aktivity vonku, v záhrade či v prírode. Veľmi obľúbenou činnosťou sa stalo grilovanie, rôzne garden party s najbližšími, outdoorové pobyty v prírode pri ohni a opekanie. Veď prečo aj nie? Máme čo za posledný rok dobiehať. 

Máme za sebou rok dlhý a všetkým nám chýbajú stretnutia s ľuďmi, ktorých máme radi. A práve chvíle strávené pri spoločnej príprave jedla sa nám mnohým v tomto čase javia ako najpríjemnejšie. Je najvyšší čas zabudnúť na nepríjemné momenty, obmedzenia a zákazy a užiť si to krásne. Možností je veľa a každý si vyberie to, čo mu vyhovuje. Grilovanie na balkóne či terase, BBQ na záhrade rodinného domu, či najjednoduchšie opekanie špekačiek nad pahrebou, kdesi v lese. No čo môže byť lepšie, ako spoločná príprava výbornej bašty pri družnej debate a zábave - asi už len to, aby ste pri tom nezostali smädní.

Najuniverzálnejší sociálny lubrikant je pivo - správna kombinácia na neopakovateľné chvíle.

Základom je, na správnu aktivitu vybrať to správne pivo. Do lesa iste vyhrajú PET fľaše či pollitrové plechovky. Podchladené a zaizolované v termo taške uložené na dne ruksaku vydržia studené aj niekoľko hodín. Naopak ak ste len pár krokov od chladničky, môžete zvoliť tradičné sklenené fľaše.

Ale ak sa víkend spojí s krásnym počasím, čo je zaiste dôvodom na oslavu, kedy ku grilu pozvete aj viac ľudí, iste stojí za zváženie ešte jedna alternatíva, a to prenájom výčapného zariadenia a zakúpenie sudového piva.

V ponuke sú 15, 30, 50 litrové sudy. obsluha výčapného zariadenia je veľmi jednoduchá a vlastne každý hosť si môže svoje pivo načapovať sám.V tomto prípade je hostiteľ vždy hrdinom večera. Nielen kvôli neporovnateľnej kvalite čapovaného piva, ale aj pre príjemné zážitky všetkých zúčastnených. Pozvite priateľov, susedov, či rodinu k sebe alebo na spoločný výlet do prírody.  A čo je na tom krásne, že všetko si viete za pár klikov objednať cez More piva, pivný eshop so širokou Skutočný špecialista na pivo, ktorý ponúka nielen fľaškové a plechovkové pivo ale širokom výbere aj  remeselné pivo. Skoro zo všetkých pivovovarov znášho portfólia ponúkame aj pivo sudové.  náš kuriér vám pivo privezie až ku dverám. Sústreďme sa tento rok na to krásne čo nám život Prináša a užívajme si spoločnosť blízkych i ľudí