Otváracie hodiny: Pondelok až Sobota od 16:00 do 20:00 hod

Radegast Ratar 10° 0,5l

Kód: 311-1
Neohodnotené
Značka: Radegast
€1,15 / ks
Skladom

Cena piva: 1,15 € + 0,13 Vratný obal – Celkom 1,28 €
- Pre viac informácii KLIKNITE TU!
- Ak chcete KÚPIŤ FĽAŠU!

Radegast Ratar 10° 0,5l - Pivovar Radegast prináša revolučnú novinku do segmentu výčapných pív – mimoriadne horké osvieženie Radegast Ratar.

Detailné informácie

Podrobný popis

Radegast Ratar 10° 0,5l - Pivovar Radegast prináša revolučnú novinku do segmentu výčapných pív – mimoriadne horké osvieženie Radegast Ratar. Ratar je najhorkejší Radegast, aký kedy nošovická varňa uvarila a jeho názov sa inšpiroval u starodávneho slovanského kmeňa Ratarov. Ich najvyšším bohom bol práve Radegast.

Čo je Radegast Ratar?
Je to výčapný špeciál – veľmi horké svetlé výčapné pivo s 50 jednotkami horkosti, pre ktoré je charakteristická plná chuť a mimoriadna horkosť. Tá posúva osvieženie z tohto špeciálneho piva na výnimočný chlapský zážitok. Mimoriadnu horkosť Ratar získal vďaka poriadnej dávke prémiového chmeľu Polaris, ktorý sa vyznačuje vysokým obsahom alfa horkých kyselín. Preto Ratar dosahuje chuť ležiaku, ale stále si zachováva vysokú piteľnosť, porovnateľnú s Radegast Ráznou 10.

Horkosť: 50 IBU (najhorkejší Radegast v histórii pivovaru)

Obsah alkoholu: 4,3 %
Stupňovitosť: 10°


V prípade akýchkoľvek dodatočných otázok nás neváhajte kontaktovať.

Dodatočné parametre

Kategória: Fľaškové pivo - 10°
Krajina pôvodu: Česká Republika
Výrobca: Radegast
Pivný štýl: Ležiak
Druh piva: Priemyselné
Obsah alkoholu: 4 – 5 %
Stupňovitosť: 10°
Filtrácia: Filtrované
Pasterizácia: Pasterizované
Slad: Humnový jačmenný slad
Chmel: Polaris
Farba: Svetlé
Balenie: Vratná fľaša, sklo – 0,5l (0,13€)

Radegast logo

Moravská jednotka typická svojou horkosťou sa v pivovare v Nošoviciach varí z tých najkvalitnejších pivovarských surovín z Moravy. Prvá várka uzrela svetlo sveta 3. decembra 1970. Značka má silnú základňu lojálnych konzumentov na Morave a v Sliezsku, ale oslovuje aj mnohých milovníkov piva naprieč celým Slovenskom.

Rýdzo horká 12°

Rýdzo horká 12 je trikrát chmelený svetlý ležiak s 5 % obsahom alkoholu, ktorý vyniká plnou horkou chuťou a výraznou chmeľovou arómou. Varí sa z troch vybraných druhov moravského chmeľu. Okrem odrôd Žatecký poloraný červeňák a Sládek obsahuje aj českú odrodu Saaz Late, ktorá je vďaka svojej vysokej kvalite považovaná za budúcnosť českého pivovarníctva.

Rázna 10°

Radegast Rázna 10 ponúka nekompromisné horké osvieženie. Pri jej varení používame vybaný slad z vlastných sladovní a vyššie dávky troch odrôd najkvalitnejšieho tršického chmeľu (Žatecký poloraný červeňák, Sládek a Žatecký neskorý). Výrazná horkosť je vyvážená sviežou chmeľovou arómou a plnšou chuťou, ako je pri desiatkach obvyklé. Obsah alkoholu je 4,1 %.

05929801a60dd065b1075ff5dcb7cf2d8c479863_1_900x600