Otváracie hodiny: Pondelok až Sobota od 16:00 do 20:00 hod

Zichovec Raspberry Sour 12° – 0,75l

Kód: 862-1-1-1
Neohodnotené
Značka: Zichovec
€6,50 / ks
Skladom

Zichovec Raspberry Sour 12° - maliny ľahko dominujú, ani vyššia kyslosť ich neprebije, plnosť tela je zachovaná. Celkovo ide o vyvážené a veľmi piteľné pivo.

Detailné informácie

Podrobný popis

Zichovec Raspberry Sour 12° - maliny ľahko dominujú, ani vyššia kyslosť ich neprebije, plnosť tela je zachovaná. Celkovo ide o vyvážené a veľmi piteľné pivo.

Zloženie: Voda, jačmenný a pšeničný slad, chmeľ, maliny, pivovarské kvasnice. Obsahuje lepok.

Obsah alkoholu: 5,1% obj.


V prípade akýchkoľvek dodatočných otázok nás neváhajte kontaktovať.

Dodatočné parametre

Kategória: České remeselné pivo - 12°
Krajina pôvodu: Česká Republika
Výrobca: Zichovec
Pivný štýl: SOUR (Kyseláč)
Druh piva: Remeselné
Obsah alkoholu: 5 - 6 %
Stupňovitosť: 12°
Slad: -
Chmel: -
Farba: Svetlé
Balenie: Nevratná fľaša, sklo 0,75l
Cena za 1l: 8,66 €

zichovec logo

Pivovar Zichovec

"Rodinný pivovar Zichovec bol založený v roku 2012 a pivo sa tu varí od júna toho istého roku. Impulzom bolo nespokojnosť s chuťou unifikovaných produktov nadnárodných pivovarov a svoju rolu tiež zohrali korene a spomienky na prapredka, zichoveckého richtára Krahulíka, ktorý prevádzkoval vyhlásený zájazdný hostinec v Panenském Týnci.

Pivovar uvaril v roku 2015 850hl piva, väčšina sa vyčapuje a predá priamo v Zichovci. Rastúci záujem postavil pivovar pred rozhodnutie, či si naďalej užívať vyšší dopyt alebo ísť do rizika a výrobu a sortiment rozšíriť. Pivovar prijal túto výzvu a stavajú pre Vás nový moderný pivovar v Lounech, kde má pivovarníctvo dlhú tradíciu. Táto investícia im umožní od marca 2016, popri pôvodnom sortimente, ponúknuť väčší sortiment špeciálov v regióne, či spodne, tak aj vrchne kvasených pív."

Pivovar-Zichovec-01