Otváracie hodiny: Pondelok až Sobota od 16:00 do 20:00 hod

Zichovec Robin 12° Ale – 0,75l

Kód: 862-1
Neohodnotené
Značka: Zichovec
€5,30 / ks
Skladom

Zichovec Robin 12° Ale - pivo v štýle American Pale Ale, ktoré v Zichovci vyladili tak, aby vynikli živicové tóny chmeľu.

Detailné informácie

Podrobný popis

Zichovec Robin 12° Ale - pivo v štýle American Pale Ale, ktoré v Zichovci vyladili tak, aby vynikli živicové tóny chmeľu. Z tohto dôvodu boli použité odrody, ktoré obsahujú viac živíc a doplnený bol s ovocným chmelom Citra. Pri tomto pive sa dá vydržať sedieť celý večer.

Obsah alkoholu: 5,1% obj.
Stupňovitosť: 12°
Použité chmely: Citra, Columbus, Simcoe


V prípade akýchkoľvek dodatočných otázok nás neváhajte kontaktovať.

Dodatočné parametre

Kategória: České remeselné pivo - 12°
Krajina pôvodu: Česká Republika
Výrobca: Zichovec
Pivný štýl: APA
Druh piva: Remeselné
Obsah alkoholu: 5 - 6 %
Stupňovitosť: 12°
Filtrácia: Nefiltrované
Pasterizácia: Nepasterizované
Slad: Pale Ale
Chmel: Citra, Simcoe, Columbus
Farba: Svetlé
Balenie: Nevratná fľaša, sklo 0,7l
Cena za 1l: 7,46 €

zichovec logo

Pivovar Zichovec

"Rodinný pivovar Zichovec bol založený v roku 2012 a pivo sa tu varí od júna toho istého roku. Impulzom bolo nespokojnosť s chuťou unifikovaných produktov nadnárodných pivovarov a svoju rolu tiež zohrali korene a spomienky na prapredka, zichoveckého richtára Krahulíka, ktorý prevádzkoval vyhlásený zájazdný hostinec v Panenském Týnci.

Pivovar uvaril v roku 2015 850hl piva, väčšina sa vyčapuje a predá priamo v Zichovci. Rastúci záujem postavil pivovar pred rozhodnutie, či si naďalej užívať vyšší dopyt alebo ísť do rizika a výrobu a sortiment rozšíriť. Pivovar prijal túto výzvu a stavajú pre Vás nový moderný pivovar v Lounech, kde má pivovarníctvo dlhú tradíciu. Táto investícia im umožní od marca 2016, popri pôvodnom sortimente, ponúknuť väčší sortiment špeciálov v regióne, či spodne, tak aj vrchne kvasených pív."

Pivovar-Zichovec-01