Otváracie hodiny: Pondelok až Sobota od 16:00 do 20:00 hod

Zichovec Sour Passion Fruit 12° – 0,75l

Kód: 862-1-1-1-1-1
Neohodnotené
Značka: Zichovec
€6,40 / ks
Skladom

Zichovec Sour Passion Fruit 12° - druhý Lego kyseláč od Zichovca vyrábaný klasickou metódou Kettle Souring, keď sa do piva pred chmelovarom pridávajú lactobacily, ktoré znížujú PH piva.

Detailné informácie

Podrobný popis

 

Zichovec Sour Passion Fruit 12° - druhý Lego kyseláč od Zichovca vyrábaný klasickou metódou Kettle Souring, keď sa do piva pred chmelovarom pridávajú lactobacily, ktoré znížujú PH piva. Oproti klasickým kyseláčom má trochu vyššiu stupňovitosť, aby ste si mohli vychutnať komplexnosť tela. Do tanku prišlo štedré množstvo maracuje, ktoré dodalo úžasné ovocné tóny jak do vône, tak i do chuti. Kyslosť vyššia a pitelnosť neskutočná.

Druh: vrchne kvasené pivo štýlu Berliner Weisse

Stupňovitosť: 12°

Obsah alkoholu: 5,2%


V prípade akýchkoľvek dodatočných otázok nás neváhajte kontaktovať.

Dodatočné parametre

Kategória: České remeselné pivo - 12°
Krajina pôvodu: Česká Republika
Výrobca: Zichovec
Pivný štýl: Sour, Berliner Weise
Druh piva: Remeselné
Obsah alkoholu: 5 - 6 %
Stupňovitosť: 12°
Filtrácia: Nefiltrované
Pasterizácia: Nepasterizované
Chmel: Vital
Farba: Svetlé
Balenie: Nevratná fľaša, sklo 0,7l
Cena za 1l: 8,53 €

zichovec logo

Pivovar Zichovec

"Rodinný pivovar Zichovec bol založený v roku 2012 a pivo sa tu varí od júna toho istého roku. Impulzom bolo nespokojnosť s chuťou unifikovaných produktov nadnárodných pivovarov a svoju rolu tiež zohrali korene a spomienky na prapredka, zichoveckého richtára Krahulíka, ktorý prevádzkoval vyhlásený zájazdný hostinec v Panenském Týnci.

Pivovar uvaril v roku 2015 850hl piva, väčšina sa vyčapuje a predá priamo v Zichovci. Rastúci záujem postavil pivovar pred rozhodnutie, či si naďalej užívať vyšší dopyt alebo ísť do rizika a výrobu a sortiment rozšíriť. Pivovar prijal túto výzvu a stavajú pre Vás nový moderný pivovar v Lounech, kde má pivovarníctvo dlhú tradíciu. Táto investícia im umožní od marca 2016, popri pôvodnom sortimente, ponúknuť väčší sortiment špeciálov v regióne, či spodne, tak aj vrchne kvasených pív."

Pivovar-Zichovec-01