Otváracie hodiny: Pondelok až Sobota od 16:00 do 20:00 hod

Zľava 5%

Ako získať zľavu?

Priatelia kvalitného piva.

Ponúkame Vám možnosť stať sa členmi klubu pivotéky More piva. Členstvom v klube máte zaistenú 5% zľavu na nákup fľaškového piva v našej pivotéke, ktorá bude rásť s vašim obratom. Ponúkame najširší sortiment ležiakov z malých regionálnych pivovarov z Čiech a Moravy a široký výber slovenského a českého remeselného piva. Členovia klubu okrem zľavy požívajú rôzne ďalšie výhody, ako prednostná účasť na akciách organizovaných pivotékou ako sú výlety do pivovarov, ochutnávky pív v našom pube. Výmenou za vašu loajalitu Vám totiž ponúkame zasielanie informačného občasníka. Z neho sa ako prvý dozviete o pripravovaných podujatiach, o novinkách v našich regáloch a o predajných akciách.

Ako sa stať členom?

Ak sa nehanbíš za to že si členom nášho klubu, nalep si nálepku klubu na kufor auta a si náš. Za to, že nosíš našu značku, zľava 5% Pre všetky nasledujúce nákupy ti právom patrí!

Pravda je, že čím väčšie je zázemie stálych zákazníkov, tým väčšie sú možnosti, ktoré máme.
Každý obchod potrebuje reklamu a tá vždy niečo stojí. Iste môžem poslať Zukerbergerovi 20, alebo aj 100 eur za každý príspevok. A tým mu prispieť na ďalšie Ferrari. Ale radšej ich dám vám.

Ale ako? Akú odmenu môže ponúknuť pivotéka? Fľaša piva za každé zdieľanie príspevku na fb?

Je to málo, je to akurát? Mnohí to robíte zadarmo a radi. Tak prečo nedostať za to malý darček. Každý z vás môže byť influencer. Ak už si, môžeme sa dohodnúť aj inak.

Doterajším členom klubu ďakujem za podporu a všetkých nových rád privítam