V pivotéke

Našou hlavnou ponukou je pivo zo slovenských remeselných pivovarov. Pivo, ktoré vzniká pod rukami nadšencov, čo dokázali svoj koníček a častokrát aj vášeň pretaviť do seriózneho podnikania. Práve oni nám, čo si pivo doma nevaríme sami, umožňujú vychutnať si tento najstarší nápoj v jeho najkvalitnejšej podobe.
Aby bol výber čo najširší, dopĺňame sortiment slovenského remeselného piva o pivné skvosty z Čiech a Moravy.

Ďalším dôležitým sortimentom je pivo z malých českých nezávislých priemyselných pivovarov, ktoré odolali tlaku nadnárodných koncernov, nedali sa kúpiť a neznižujú jeho kvalitu za účelom zisku. Všetko sú to u nás málo známe značky, napriek tomu majú vysoký štandard kvality.
Netvrdím, že všetky pivá v tomto obchode musia chutiť všetkým. Ale to je na tom to krásne, tie pivá sú rozdielne. A každý si nájde to svoje. V tomto segmente máme najširšiu ponuku pív v maloobchodnej predajni v Bratislave.
Vždy u nás nájdete viac ako 100 druhov piva, ktoré podľa záujmu obmieňame. Tak, aby sme naplnili naše heslo: na každý deň iné pivo.

Momentálna ponuka českých ležiakov: 

Bakalář – nealko, 10°, 11°, 12°, za studena chmelený, medový, tmavý, 

Felber – nealko citrón, Záhorák 11°, Strážnik 10°, Cavalier 11°

Litovel – Classic 10°, Moravan

Chotěbor – 10°, 12

Martins – 10°, 11°, 12°

Lobkowicz – Ježek, Rychtář, Platan, Démon, Rohozec Skalák, Klášter, Lobkowicz 12° premium

Primátor – 24°, 21°, 16°, 13°, Antonín 10°, Weizen, Tchýňe, EPA

Dudák – Švanda

Holba – Šerák, Horská 10°

Chodovar – zlatá 11°, tmavý

Poutník – 10°, 11°, 12°, 14°

 

Polička – 10°, 11°, 12°

Klostermann – za studena chmelená 11°

Radegast – Rázna 10°, Ratar 10°

Kanec – 10°

Momenálna ponuka remeselných pív:

Clock, Raven, Křikloun, Duck&Dog, Jama, Svatojánsky pivovar, Breisburg, Zichovec, Wywar, U Ábela, Rotor, Pivovar Antoš, Liptovar, Funky Fluid, Berhet, Chroust, Volt, Proud, Stern, Frankies, Bavaria, Hvezdoň, Lucky Bastard, Permon, Rudohor, MadCat, Generál, Černý Potoka, Čestmír,  Rotor, Funky Fluid, Nachmelená Opice, Matuška, Mazák, Sibeeria